| Najeto km: | 160 394 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 173 690 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 160 283 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 117 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 269 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 270 kW (367 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 30 499 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 42 265 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 270 kW (367 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 942 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 67 237 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 335 kW (455 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 218 081 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 13 733 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 36 062 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 176 kW (239 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 68 021 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 296 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 270 kW (367 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 075 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 481 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 60 976 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 65 762 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 310 kW (421 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 608 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 30 048 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |