| Najeto km: | 78 524 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Jiný |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 30 616 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 106 kW (144 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 167 627 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 178 161 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 115 583 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 229 146 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 32 946 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 8 453 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 176 658 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 199 969 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 247 050 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |