| Najeto km: | 2 830 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 103 681 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 274 096 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 158 866 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 239 kW (324 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 234 668 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 197 457 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 110 027 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 215 552 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 32 092 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 235 506 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 148 651 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 219 944 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 258 721 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 312 978 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 131 348 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 190 562 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 112 kW (152 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 188 816 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 99 kW (134 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 229 923 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 114 387 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 184 050 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 162 kW (220 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |