| Najeto km: | 140 106 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 173 kW (235 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 190 300 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 554 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 281 324 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 250 980 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 250 365 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 135 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 356 433 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 194 570 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 147 531 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 162 290 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 73 025 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 57 kW (77 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 197 562 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 192 000 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 160 kW (217 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 181 590 km |
| Vyrobeno: | 1996 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 238 500 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 162 kW (220 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 199 994 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 168 050 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 139 kW (188 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 190 430 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 189 460 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |