| Najeto km: | 255 704 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 491 102 km |
| Vyrobeno: | 2002 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 264 692 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 150 908 km |
| Vyrobeno: | 1999 |
| Výkon: | 79 kW (107 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 148 748 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 188 772 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 289 226 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 222 003 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 269 520 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 87 174 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 48 kW (65 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 379 893 km |
| Vyrobeno: | 2001 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 371 102 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 137 388 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 149 328 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 131 kW (178 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 182 482 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 334 709 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 208 534 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 346 809 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 217 568 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 287 155 km |
| Vyrobeno: | 2002 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |