| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 142 523 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 34 560 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 580 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 68 kW (92 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 815 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 104 929 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 600 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 335 kW (455 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 299 kW (406 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 160 500 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 176 kW (239 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 135 438 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 24 950 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 53 027 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 50 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 121 850 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 220 kW (299 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 171 175 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 627 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 23 250 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 228 kW (309 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 300 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 228 kW (309 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |