| Najeto km: | 50 089 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 49 272 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 103 116 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 19 011 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 51 022 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 107 065 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 13 200 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 152 953 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 12 956 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 84 784 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 89 836 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 78 097 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 96 859 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 400 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 68 kW (92 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 772 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 107 801 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 137 kW (186 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 89 831 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 67 kW (91 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |