| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 8 kW (10 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 11 kW (14 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 800 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 29 kW (39 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 33 kW (44 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 33 kW (44 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 33 kW (44 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 33 kW (44 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 33 kW (44 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 33 kW (44 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 412 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 45 kW (61 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 30 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 32 kW (43 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 39 300 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 64 kW (87 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 34 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 40 kW (54 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 11 kW (14 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 11 kW (14 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 11 kW (14 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 11 kW (14 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |