| Najeto km: | 48 600 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 28 200 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 92 375 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 89 800 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 128 200 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 19 730 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 18 520 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 8 700 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 71 150 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 60 200 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 670 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 302 120 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 199 050 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 3 200 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 67 kW (91 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 165 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 103 331 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 45 030 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 91 005 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 148 430 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 86 500 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |