| Najeto km: | 60 183 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 268 kW (364 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 49 576 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 268 kW (364 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 59 351 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 268 kW (364 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 187 194 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 122 553 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 167 958 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 225 kW (305 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 117 230 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 124 168 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 108 086 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 114 925 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 77 498 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 202 212 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 4 429 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 63 398 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 206 kW (280 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 210 000 km |
| Vyrobeno: | 2004 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 163 404 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 54 kW (73 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 237 577 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 960 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 95 kW (129 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 188 232 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 102 809 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 261 kW (354 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |