| Najeto km: | 103 763 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 141 469 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 113 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 378 kW (513 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 149 352 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 378 kW (513 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 37 327 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 161 362 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 38 253 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 493 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 850 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 260 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 144 606 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 116 kW (157 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 226 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 22 722 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 004 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 31 664 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 42 973 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 50 991 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 393 kW (534 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 36 323 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 35 353 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |