| Najeto km: | 1 820 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 736 kW (1 000 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 18 150 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 450 kW (611 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 600 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 600 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 620 kW (842 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 070 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 430 kW (584 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 100 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 529 kW (719 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 75 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 441 kW (599 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 12 550 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 441 kW (599 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 100 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 560 kW (761 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 42 660 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 383 kW (520 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 111 000 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 239 kW (324 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 22 700 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 588 kW (799 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 131 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 310 kW (421 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 167 073 km |
| Vyrobeno: | 2002 |
| Výkon: | 218 kW (296 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 48 700 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 450 kW (611 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 500 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 405 kW (550 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 260 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 410 kW (557 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 37 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 390 kW (530 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 72 615 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |