| Najeto km: | 149 215 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 298 102 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 89 426 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 242 651 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 47 kW (63 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 149 881 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 334 700 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 176 kW (239 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 128 490 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 93 939 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 222 411 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 184 032 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 110 905 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 183 694 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 166 100 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 418 884 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 235 934 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 240 858 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 209 677 km |
| Vyrobeno: | 2000 |
| Výkon: | 225 kW (305 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 181 543 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 182 381 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 220 248 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |