| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 198 kW (269 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 338 kW (459 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 109 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 225 kW (305 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 134 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 257 kW (349 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 67 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 177 kW (240 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 73 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 390 kW (530 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 338 kW (459 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 395 kW (537 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |