| Najeto km: | 298 218 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 186 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 44 611 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 128 737 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 252 799 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 71 779 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 53 560 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 82 kW (111 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 173 014 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 137 965 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 137 965 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 121 537 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 28 700 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 159 148 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 127 kW (172 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 92 512 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 54 kW (73 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 109 467 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 293 852 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 69 681 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 106 kW (144 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 69 681 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 106 kW (144 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 29 023 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 58 642 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |