| Najeto km: | 110 238 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 152 932 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 500 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 128 661 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 167 329 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 111 295 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 192 344 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 121 555 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 132 381 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 107 800 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 146 524 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 95 kW (129 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 308 755 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 128 kW (174 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 376 323 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 192 694 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 26 990 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 125 804 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 119 293 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 198 422 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 160 153 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 180 494 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |