| Najeto km: | 209 293 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 128 320 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 139 207 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 140 397 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 105 195 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 116 251 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 197 270 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 214 982 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 66 975 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 195 kW (265 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 97 526 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 98 kW (133 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 149 511 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 148 200 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 74 748 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 54 kW (73 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 119 755 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 106 689 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 122 492 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 69 kW (93 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 116 989 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 78 kW (106 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 93 569 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 98 kW (133 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 108 473 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 98 277 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 69 kW (93 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |