| Najeto km: | 142 782 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 47 863 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 72 kW (97 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 161 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 171 kW (232 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 400 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 328 kW (445 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 89 100 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 39 940 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 152 010 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 695 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 523 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 486 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 23 150 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 171 kW (232 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 42 515 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 51 487 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 9 652 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 375 000 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 100 034 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 151 622 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 89 434 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 95 kW (129 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 115 707 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 33 001 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |