| Najeto km: | 85 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 16 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 48 295 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 112 kW (152 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 109 261 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 112 kW (152 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 18 686 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 68 kW (92 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 4 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 72 kW (97 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 72 kW (97 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 53 kW (72 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 252 kW (342 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 72 kW (97 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 100 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 252 kW (342 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |