| Najeto km: | 1 745 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 397 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 148 kW (201 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 980 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 850 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |