| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 6 kW (8 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 117 760 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 149 879 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 94 228 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 147 896 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 219 000 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 65 kW (88 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 61 356 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 343 700 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 396 000 km |
| Vyrobeno: | 2002 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 600 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 56 kW (76 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 165 147 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 181 666 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 69 455 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 162 338 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 295 kW (401 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 112 340 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 99 985 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 97 296 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 182 922 km |
| Vyrobeno: | 2004 |
| Výkon: | 40 kW (54 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 238 783 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 229 133 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |