| Najeto km: | 185 000 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 127 kW (172 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 474 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 304 000 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 159 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 120 000 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 233 000 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 101 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 72 kW (97 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 121 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 96 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 94 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 110 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 119 000 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 43 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 390 kW (530 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 375 kW (509 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 191 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 135 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 113 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 320 kW (435 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 121 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 288 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 109 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |