| Najeto km: | 93 110 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 126 601 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 187 854 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 227 kW (308 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 192 490 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 133 925 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 167 957 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 217 032 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 225 kW (305 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 55 100 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 333 kW (452 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 74 587 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 243 540 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 108 670 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 260 979 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 203 641 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 205 409 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 225 913 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 199 153 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 163 849 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 655 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 109 636 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 177 593 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |