| Najeto km: | 121 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 11 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 360 kW (489 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 11 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 275 kW (373 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 112 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 113 kW (153 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 25 700 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 28 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 228 kW (309 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 21 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 390 kW (530 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 133 kW (180 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 155 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 57 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 167 200 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 173 kW (235 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |