| Najeto km: | 16 307 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 320 kW (435 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 92 917 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 202 kW (274 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 295 474 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 204 857 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 71 754 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 12 461 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 205 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 153 625 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 987 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 50 989 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 28 156 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 652 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 46 kW (62 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 248 782 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 93 kW (126 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 239 829 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 162 276 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 72 344 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 169 kW (229 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 34 604 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 33 651 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 160 kW (217 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 128 613 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 188 596 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |