| Najeto km: | 122 143 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 52 kW (70 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 266 567 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 202 kW (274 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 55 724 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 138 571 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 243 000 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 181 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 184 836 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 146 900 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 155 000 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 39 990 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 138 kW (187 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 236 238 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 165 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 108 236 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 149 900 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 179 990 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 85 343 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 198 000 km |
| Vyrobeno: | 2004 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 83 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 133 000 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 72 kW (97 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 115 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |