| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 72 773 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 55 822 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 111 675 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 167 857 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 307 540 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 185 291 km |
| Vyrobeno: | 2001 |
| Výkon: | 79 kW (107 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 25 412 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 120 144 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 184 849 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |