| Najeto km: | 22 152 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 162 kW (220 k) |
| Palivo: | Jiný |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 29 750 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 50 800 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 328 146 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 235 kW (319 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 223 kW (303 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 146 353 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 71 707 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 86 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 82 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 95 326 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 97 424 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 9 854 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 285 kW (387 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |