| Najeto km: | 200 371 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 75 113 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 219 837 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 108 979 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 98 792 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 241 127 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 253 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 141 806 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 158 759 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 250 699 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 234 622 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 162 403 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 170 246 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 141 kW (191 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 248 094 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 90 659 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 34 229 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 138 kW (187 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 26 780 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 175 736 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 153 130 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 97 847 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |