| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 368 kW (500 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 353 kW (479 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Jiný |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 100 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 161 kW (218 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 206 kW (280 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 133 kW (180 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 134 kW (182 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 80 212 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 131 096 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 40 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 187 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 205 kW (278 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 398 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 100 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 161 kW (218 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 106 955 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 235 kW (319 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 44 128 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 129 kW (175 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 000 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 45 kW (61 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |