| Najeto km: | 70 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 60 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 100 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 74 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 1 800 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 2 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |