| Najeto km: | 57 700 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 380 kW (516 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 800 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 200 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 93 900 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 700 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 195 kW (265 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 200 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 198 kW (269 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 91 800 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 4 750 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 35 900 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 82 300 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 146 600 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 21 950 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 12 400 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 27 950 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 300 kW (407 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 400 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 11 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 950 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 300 kW (407 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 24 700 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 300 kW (407 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 36 900 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 400 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 300 kW (407 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |