| Najeto km: | 64 500 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 76 716 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 48 433 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 142 500 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 27 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 78 kW (106 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 85 200 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 107 442 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 140 973 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |