| Najeto km: | 159 665 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 114 kW (154 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 132 385 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 21 768 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 191 391 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 92 855 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 911 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 120 451 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 142 kW (193 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 131 739 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |