| Najeto km: | 30 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 35 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 215 kW (292 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 105 914 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 68 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 243 kW (330 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 24 100 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 430 kW (584 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 270 kW (367 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 196 613 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 118 279 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 55 090 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 360 kW (489 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 223 500 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 23 500 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 21 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 500 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 215 990 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 104 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |