| Najeto km: | 137 070 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 197 459 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 189 999 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 240 856 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 247 452 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 171 kW (232 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 212 456 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 84 523 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 196 365 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 199 999 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 120 356 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 169 745 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 210 241 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 99 955 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 262 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 173 kW (235 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 52 123 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 93 kW (126 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 217 523 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 178 963 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 179 900 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 223 369 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 213 253 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |