| Najeto km: | 58 900 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 13 500 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 11 400 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 350 kW (475 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 24 500 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 300 kW (407 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 112 100 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 320 kW (435 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 215 800 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 61 100 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 250 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 430 kW (584 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 000 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 335 kW (455 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 75 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 450 kW (611 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 22 500 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 101 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 46 500 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 800 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 430 kW (584 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 100 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 400 kW (543 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 27 200 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 410 kW (557 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 300 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 132 300 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 900 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |