| Najeto km: | 176 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 349 000 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 20 008 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 91 kW (123 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 24 742 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 24 910 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 93 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 161 858 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 447 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 307 kW (417 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 963 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 178 kW (242 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 124 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 188 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 643 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 244 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 894 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 335 413 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 117 200 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 136 kW (184 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 13 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |