| Najeto km: | 100 870 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 139 009 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 65 kW (88 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 31 260 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 28 983 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 101 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 144 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 220 kW (299 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 88 331 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 27 026 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 113 kW (153 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 387 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 67 207 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 37 306 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 53 317 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 52 006 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 73 135 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 366 kW (497 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 55 416 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 52 447 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 366 kW (497 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 846 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 49 576 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 81 002 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 183 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |