| Najeto km: | 79 500 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 217 750 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 68 820 km |
| Vyrobeno: | 1966 |
| Výkon: | 35 kW (47 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 120 200 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 152 700 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 124 700 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 16 500 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 330 kW (448 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 19 795 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 142 kW (193 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 67 400 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 200 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 230 kW (312 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 93 410 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 93 200 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 251 kW (341 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 129 200 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 805 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 470 kW (639 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 45 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 49 995 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 235 kW (319 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 700 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 995 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 161 550 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |