| Najeto km: | 72 959 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 137 924 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 37 080 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 28 031 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 133 kW (180 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 23 610 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 102 996 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 17 227 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 6 kW (8 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 11 975 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 6 kW (8 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 27 286 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 295 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 31 459 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 118 934 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 28 278 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 191 263 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 38 788 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 82 kW (111 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 49 864 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 66 843 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 239 139 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 95 kW (129 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 27 316 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 133 321 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 131 kW (178 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |