| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 95 kW (129 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 133 kW (180 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |