| Najeto km: | 5 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 228 kW (309 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 380 kW (516 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 334 kW (454 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 380 kW (516 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |