| Najeto km: | 46 795 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 228 kW (309 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 127 167 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 13 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 800 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 64 105 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 32 020 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 158 298 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 102 937 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 230 580 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 171 kW (232 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 258 kW (350 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 142 500 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 32 700 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 300 kW (407 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 750 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 114 500 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 306 kW (416 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 500 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 331 kW (450 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 159 980 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 68 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 202 500 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 90 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |