| Najeto km: | 53 863 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 75 413 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 134 470 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 280 kW (380 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 166 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 146 kW (198 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 197 216 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 375 kW (509 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 184 182 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 135 441 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 144 887 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 119 751 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 95 365 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 185 kW (251 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 213 378 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 990 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 385 kW (523 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 126 381 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 426 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 331 kW (450 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 83 675 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 291 666 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 156 331 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 259 114 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 32 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 375 kW (509 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 42 641 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |