| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 467 kW (634 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 467 kW (634 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 257 kW (349 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 297 kW (403 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 183 kW (248 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 258 kW (350 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 258 kW (350 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 467 kW (634 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 467 kW (634 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |