| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 141 kW (191 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 1 500 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 254 kW (345 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 241 kW (327 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |