| Najeto km: | 89 077 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 196 402 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 146 640 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 74 859 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 162 096 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 127 165 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 13 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 87 027 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 152 612 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 167 800 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 132 415 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 105 516 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 22 347 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Hybridní (dieselový / elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 90 605 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 427 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 92 628 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 239 750 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 155 186 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 221 960 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 158 498 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |