| Najeto km: | 25 244 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 69 628 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 163 385 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 154 558 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 122 258 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 161 571 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 133 kW (180 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 134 910 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 156 904 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 172 062 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 102 255 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 63 216 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 114 kW (154 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 759 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 39 922 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 34 728 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 33 139 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 721 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |