| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Jiný |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 70 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 160 000 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 112 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 89 kW (121 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 188 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 83 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 179 000 km |
| Vyrobeno: | 2002 |
| Výkon: | 94 kW (127 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 8 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 105 000 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 67 000 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 135 kW (183 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |